top of page

טיול בר/בת מצווה במצדה וים המלח

חבילת טיול בר מצווה / בת מצווה במצדה וים המלח היא חוויה מעצימה של פעם בחיים, ואין הרבה אנשים שיש להם את האומץ בכלל לבחור אותה. חבילת מצווה זאת מציעה חוויה ייחודית ומעצימה שאינה נמצאת בשום מקום אחר. זוהי הזדמנות לחוות את אחד הנופים המרהיבים והייחודיים בעולם, במקום שמשלב בין יופי טבעי של אחד מפלאי תבל לצד עוצמה היסטורית ורוחנית.

ארוחת בוקר

בין אם זה בדרך לים המלח או שאנחנו כבר שם במלון, אנחנו נדע להתאים לכם את המקום המושלם לארוחת הבוקר. חשוב שיהיה לוקיישן שיחבר בין כל חברי הקבוצה למפגש נעים וטעים. 
ארוחת הבוקר היא הזדמנות לוודא שכולם בתדר הנכון, מעודכנים במה מצפה להם וכיצד להיערך ליום החוויתי שעומד לפנינו.

ארוחת בוקר במלום ים המלח בטיול בר מצווה מאורגן
טיול בר מצווה מאורגן לים המלח

יעד 1

יים המלח, המקום הנמוך בעולם, כולל סדנת הידרותרפיה וצפיה בזריחה המדהימה מעל מימיו המלוחים.

יעד 2

 מצדה, אתר ההיסטוריה והגבורה, כולל סיור מרתק שמספר את סיפור המורדים ומחלוקת ההיסטורית. ניתן לערוך טקס בר מצווה בבית הכנסת הארכיאולוגי במקום שהוא ללא ספק חוויה רוחנית שלא תשכח.

טיול בר מצווה מאורגן בים המלח
טקס בר מצווה

טקס בר המצווה

על ההר ניתן לקיים טקס מצווה בבית הכנסת העתיק / במרחב מוצל. טקס בר מצווה על הר מצדה היינו הזדמנות לחגוג אירוע משמעותי באתר אייקוני, מה שיוצר חוויה מרגשת ומיוחדת במינה.

חוויות במצדה

טיפוס או נסיעה ברכבל לפסגה: מבקרים יכולים לבחור לעלות למצודה בהליכה על גבי שביל הנחש או בנסיעה ברכבל, תוך כדי נשימת נופים מדבריים.

סיורים מודרכים: למדו על ההיסטוריה של המקום, הארכיטקטורה והחיים היומיומיים של תושבי מצדה בזמן המרד.

הופעות חיות ומופעי אור וקול: במהלך השנה מתקיימים במצדה מופעים תיאטרליים ומופעי אור וקול המספרים את סיפור המקום בצורה מרהיבה.

טיול בר מצווה מאורגן במצדה
טיול בר מצווה מאורגן לים המלח

ים המלח: נוף עוצר נשימה וריפוי טבעי

ים המלח, הים הנמוך ביותר בעולם, הוא מוקד תיירותי בעל פופולריות רבה הודות לתכונותיו הרפואיות ולנופיו הייחודיים. המינרלים העשירים במים ובבוץ ידועים ביכולתם לטפל במחלות עור שונות ולהעניק רגיעה ושחרור.

חוויות בים המלח

טיפולי ספא ובוץ: ניתן להנות מטיפולי ספא מפנקים, עיסויים וטיפולי בוץ בחופי ים המלח.

שחייה וציפה במים: המיוחדות של מי ים המלח מאפשרת לגוף לצוף בקלות, חוויה ייחודית שאין בשום מקום אחר בעולם.

טיולים וביקורים באתרים הסובבים: כמו עין גדי, מעיינות חמים ואתרי טבע והיסטוריה סמוכים.

טיול בר מצווה מאורגן לכל המשפחה

טיול בר מצווה הוא חוויה מחברת לכל המשפחה

טיול בר מצווה הוא לא רק רגע של מעבר עבור הנער החוגג, אלא חוויה מחברת ומשמעותית לכל המשפחה. הטיול מאפשר לכל הדורות לחוות יחד את הערכים, ההיסטוריה והמסורות היהודיות באתרים הקדושים והמרכזיים של ישראל. הטיולים שלנו מתוכננים בקפידה לכלול תכנון והדרכה מקצועיים, שירותי הסעות ותעופה נוחים, ולינה במקומות הטובים ביותר, בין אם במלונות יוקרה או בגלמפינג תחת כיפת השמיים.

זו הזדמנות נהדרת לחזק את הקשרים המשפחתיים דרך פעילויות משותפות, שיחות עמוקות וחוויות ייחודיות שמחברות בין הדור הצעיר לבין ההורים והסבים. במסגרת הטיול, תיהנו מקולינריה עשירה וטעימה, עם ארוחות מיוחדות במסעדות מומלצות ושירותי קייטרינג מותאמים אישית.

כל פעילות במהלך הטיול מתוכננת להעשיר ולהעמיק את הידע על ישראל והיהדות. הביקורים באתרי מורשת יהודית והשתתפות באטרקציות ייחודיות, כמו ביקור ביקבים או טיולים רגליים בטבע, מוסיפים מימד חינוכי ורוחני לחוויית הטיול. 

תיעוד וצילום הטיול מבוצעים על ידי צוות מקצועי, המבטיח שכל רגע מיוחד יתועד באלבום תמונות דיגיטלי מותאם אישית, כך שתוכלו לחזור וליהנות מהזיכרונות היקרים האלו לאורך שנים. 

טיול בר מצווה הוא הזדמנות לחגוג את המעבר המשמעותי בחיי הנער או הנערה בצורה שמחברת את כל המשפחה, מעשירה את הידע ומחזקת את הקשרים הבין-דוריים.

bottom of page