top of page

טיול בר/בת מצווה בירושלים

ירושלים, אחד מהמקומות המרכזיים והעמוקים במשמעותם במסגרת טיולי בר מצווה של 'טיול מצווה'. ירושלים, עיר הבירה של מדינת ישראל, מהווה מוקד רוחני והיסטורי לשלוש הדתות המונותאיסטיות ומציעה חוויה עשירה ומרתקת לכל המבקרים בה. הטיול מתאים לטיול  בת מצווה וטיול בר מצווה כאחד.

טיול בר מצווה בירושלים זה הכי קדוש שיש

טיול יום לבר מצווה בירושלים הוא חוויה שאין לשכוח, ירושלים מציעה עושר היסטורי, תרבותי ורוחני שאין שני לו. במהלך טיול כזה, תוכלו לחוות את העיר העתיקה, לב המורשת היהודית והעולמית, במלוא הדרה. 

טיול בר מצווה מאורגן בירושלים טיול מצווה
טיול בר מצווה מאורגן בירושלים ארוחת בוקר

תחילת הטיול עם ארוחת בוקר מפנקת

טיול בר המצווה שלנו לירושלים מתחיל בנסיעה משותפת על גבי אוטובוס מרווח ונעים, שמבטיח לכם נסיעה נוחה ובטוחה לכל המשפחה. היום מתחיל בארוחת בוקר טעימה באחת ממסעדות העיר, מקום שבו תוכלו ליהנות ממגוון מאכלים מקומיים ולהתכונן להמשך היום.

קבלת פנים במחולות, שופרות ותופים 

לאחר הארוחה, נעלה לתצפית על העיר העתיקה, ממנה נוכל להשקיף על הנוף המרהיב. במקום זה יקבלו את פנינו צוות נגנים עם תופים ושופרות שיחוללו אווירה מיוחדת ומרוממת. הקבלת פנים המוסיקלית והנעימה מדגישה את החוויה הייחודית והעמוקה שמחכה לנו בביקור בעיר עתיקה ומסורתית זו. זאת דרך נפלאה להתחיל את טיול בר המצווה שלכם בירושלים.

טיול בר מצווה מאורגן בירושלים טיול מצווה
טיול בר מצווה מאורגן בירושלים טיול מצווה אש התורה

ביקור במרכז אש התורה

בשלב הבא של טיול בר המצווה שלכם נגיע למרכז העולמי של אש התורה, שם נקבל קבלת פנים אקסקלוסיבית. לאחר מכן אנחנו עולים לתצפית מרהיבה מגג המבנה, המשקיפה אל נופי העיר העתיקה ומוסיפה עומק היסטורי וחיבור רוחני לביקור שלנו בעיר הקודש

סיור רגלי בירושלים

נצעד ברחובות העיר העתיקה של ירושלים. נעבור דרך הקארדו, השוק הרומי העתיק, והחומה הרחבה שהיא שריד משמעותי ביותר מימי בית ראשון, ונמשיך לכותל המערבי, המקום הקדוש ביותר בעולם לעם היהודי. 
הסיור בירושלים הוא מהחשובים והמשמעותיים ביותר לטיול בר/בת המצווה שלכם. זוהי חוויה של חיבור בין העבר ההווה והעתיד של ירושלים והעם היהודי

טיול בר מצווה מאורגן בירושלים טיול רגלי
טיול בר מצווה מאורגן בירושלים טיול מצווה בעיר דוד

אתרים מרכזיים לטיול בר מצווה בירושלים

הכותל המערבי: הכותל המערבי, הידוע גם כ"הכותל", הוא שריד מבית המקדש השני ומהווה האתר הקדוש ביותר ליהדות בגלל סמיכותו לאבן השתיה. טקסי בר מצווה בכותל מאפשרים חוויה רוחנית עצומה, בה ניתן לחוש את הקשר העמוק למסורת ולהיסטוריה.

עיר דוד: עיר דוד הוא אתר ארכיאולוגי המראה את ההתפתחות של ירושלים החל מימי בית ראשון ועד ימינו אנו. המבקרים יכולים לראות חפירות עתיקות, מערות ומנהרות תת-קרקעיות המספרות את סיפורה של העיר בצורה חוויתית ומרגשת. זה האתר שבו אנו צועדים בשבילי התנ״ך וזוכים ללמוד על ההתפתחות של העם היהודי.

טיילת ארמון הנציב: תצפית נוף מרהיבה על העיר העתיקה וההרים סביב לה, חוויה אותנטית שמחברת את המבקרים לאורינטציה והיסטוריה של ירושלים.

שוק מחנה יהודה: לצד האתרים ההיסטוריים, שוק מחנה יהודה מציע חוויה ישראלית אותנטית עם מגוון של דוכני מזון, תבלינים, ממתקים ואומנות רחוב. הזדמנות להתחבר לסיפור של העם היהודי דרך טעמים ומטבחים שהינם נעימים לחיך ומרתקים לאוזן

יד ושם: מוזיאון השואה של העם היהודי. זוהי חוויה שמחברת אותנו לצד הפחות נעים של ההיסטוריה של העם היהודי. הסיור כולל ביקור במיזאון ואתריו השונים כגון יד לילד, היכל הגבורה ועוד. בתיאום מיוחד אנו יוצרים סיור בר מצווה אישי לנער/נערה שבו הם זוכים ללמוד את הסיפור לעומק  ולהבין את האחריות שלנו לזכור את השואה ולהיות יהודים.

חוויות תרבותיות והיסטוריות במהלך הטיול

טיול בירושלים זאת הזדמנות ייחודית להתחבר לעבר ולגלות את השפעותיו על ההווה והעתיד. בכל טיול בר מצווה, סיור, אירוע או פעילות תרבותית, אנו נחשפים למורשת עשירה שהועברה בין דורות ותרבויות, מה שמעניק לנו הזדמנות להעמיק את ההבנה והקשר שלנו אל העולם שסביבנו. אם זה דרך ביקור באתרים ארכיאולוגיים, השתתפות בפסטיבלים מקומיים, או סדנאות שמחזירות אותנו אל שורשי התרבות המקומית, כל אלו מאפשרים לנו להבין טוב יותר את היקום בו אנו חיים ולהעריך את העשייה האנושית במימדים חדשים.

טיול בר מצווה מאורגן בירושלים
טקס בר מצווה בכותל ירושלים

טקס עליה לתורה בירושלים

טקס עלייה לתורה בירושלים הוא חוויה רוחנית עמוקה, מרגשת ומשמעותית, המתקיימת בלב המקום הקדוש ביותר לעם היהודי. במהלך הטיול שלנו, תהיה הזדמנות לחגוג את הטקס באחד משני אתרים מרכזיים: ברחבת הכותל המערבי או במרכז דוידסון, כאשר כל אחד מהמקומות מציע אווירה ייחודית ומיוחדת.

ברחבת הכותל המערבי, הטקס מתבצע במרחב ההיסטורי ששרד מבית המקדש השני, והוא המקום הקרוב ביותר אל מקום מושב השכינה, לפי המסורת היהודית. העלייה לתורה כאן מחברת את החוגג לשורשים, למסורת ולהיסטוריה של העם היהודי, ומהווה רגע של חיבור עצמי וקהילתי עמוק.

אפשרות נוספת היא לערוך את הטקס במרכז דוידסון, אזור מורשת עם מרחבים מיוחדים לטקסים פרטיים, שם ניתן להתאים את החוויה לאופי המשפחתי ולרצונות האישיים של החוגג והמשפחה. בשני המקומות, הטקס מלווה בצלמים מקצועיים שיתעדו כל רגע, כדי להבטיח שהזיכרונות היקרים יישמרו לתמיד.

התחייבותנו היא לספק חוויה מלאה וללא פשרות, המשלבת קדושה, היסטוריה ומסורת בצורה מרשימה ומעוררת השראה.

תיעוד וצילום טיול המצווה

במהלך טיול בר/בת מצווה, צוות צלמים מקצועי יתעד כל רגע חשוב, מה שמוביל ליצירת אלבום תמונות דיגיטלי מרשים ואיכותי של האירוע. לאחר טקס בר מצווה בכותל, המשפחה תוזמן לארוחת צהריים במסעדה ייחודית. תיעוד כזה מבטיח שכל רגע יחודי יונצח ויהיה זיכרון נהדר לחיים. 

המשפחה תוכל להמשיך את החגיגות בפרטיות ובנוחות, כשהכול מתוכנן בקפידה על ידי צוות טיול מצווה. שירותי הצילום המקצועיים כוללים גם וידאו שמסכם את החוויות הבלתי נשכחות, ומעניקים לכל משפחה מזכרת ויזואלית שנשארת לנצח.

טיול בר מצווה מאורגן בירושלים צילום מקצועי
bottom of page